Asiakas- ja vaihdepalvelun ammattilainen

Yhteydenpitopalveluiden ulkoistaminen tarjoaa yrityksellesi helpon tavan parantaa yrityksesi tavoitettavuutta, tehokkuutta ja kannattavuutta. Suunnittelemme ja toteutamme yrityksellesi yksilöllisen tavoitettavuusratkaisun.

DialOk on osa SFG Yhtiöt -konsernia.

Yritys ja pääkonttori sijaitsee Espoon Keilaniemessä.

Tavoitteellista toimintaa asiakasta kuunnellen

Keskeinen osa yrityksemme arvoja on asiakkaidemme arvostaminen ja kunnioittaminen käytännön tekojen tasolla. Suhtaudumme asiakkaillemme antamiimme lupauksiin paitsi vastuullisesti myös tavoitteellisesti ja intohimoisesti.

Kauppalehti Menestyjät 2021
Avainlippu on Suomalaisen Työn Liiton merkki suomalaisesta palvelusta ja työstä.

MISSIO

Tarjoamme palveluita, jotka tukevat asiakasyritystemme taloudellista menestystä parantamalla liiketoiminnan tehokkuutta ja vahvistamalla yrityksen imagoa positiivisten asiakaskokemusten kautta.

VISIO

Tavoitteenamme on olla kotimaamme laadukkain monikanavaisia asiakaspalveluita tuottava yritys​.

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

+358 (0)9 5766 9870
asiakaspalvelu@dialok.fi

UKK

Kiinnostunut palveluistamme?

Ota yhteyttä!

Käyntiosoite

Oy DialOk Communications Finland
Keilasatama 5
02150 Espoo

Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003717098921
Operaattori: Maventa

Y-tunnus: 1709892-1

Myynti ja johto

Risto Apell
Risto Apell

COO

risto.apell@dialok.fi

Jari Moilanen
Jari Moilanen

Group CTO

jari.moilanen@dialok.fi

Markku Salminen
Markku Salminen

Sales Manager

markku.salminen@dialok.fi

Asiakkuudet

Susanna Turtiainen
Susanna Turtiainen

Head of Service Development

susanna.turtiainen@dialok.fi

Niina Kalavainen
Niina Kalavainen

Senior Customer Success Manager

niina.kalavainen@dialok.fi

Elisa Laurila
Elisa Laurila

Senior Customer Success Manager

elisa.laurila@dialok.fi

Eveliina Santahuhta
Eveliina Santahuhta

Customer Success Manager

eveliina.santahuhta@dialok.fi

Noora Heikkinen
Noora Heikkinen

Customer Success Manager

noora.heikkinen@dialok.fi

Joona Teivastenaho
Joona Teivastenaho

Junior Customer Success Manager

joona.teivastenaho@dialok.fi